bannerbannerbanner

Rádiofrekvencia a BioSlim 4 v 1

Najúčinnejšia dermatokozmetická technológia v boji proti celulitíde

Moderný spôsob chudnutia s prevratnou technológiou prístroja BioSlim 4 v 1. Tvarovanie a formovanie celej postavy. Zbavte sa tukových vankúšikov v problémových partiách bez námahy. Rádiofrekvencia je bezbolestná, pohodlná a neinvazívna metóda odstraňovania tuku. Splňte si svoj sen o dokonalých krivkách.

Dnes už je rádiofrekvencia  neodmysliteľným postupom pri liečbe celulitídy, ochabnutej kože a to nielen na tele, ale i na tvári a ostatných partiách tela. Rádiofrekvencia nám pomáha aj s formovaním a kontúrovaním siluety, tzv. body-contouring.

BioSlim 4 v 1 je rádiofrekvenčný systém, ktorý kombinuje RFE (rádiofrekvenčné vlny), vákuum, roller (masážne válce na odbúranie tukových vankúšikov a zmenšenie objemu ošetrovaného miesta) a biolaser v jednej hlavici na odstránenie celulitídy, rozpustenie tuku, formovanie postavy a kompletné omladenie.

BioSlim 4 v 1 je aj zoštíhľovací systém, ktorý používa vákuovú absorbciu, mechanické masážne kolieska, bipolárnu rádio-frekvenciu a liečbu infračerveným svetlom pre vytvorenie synergie na pokožke.

Prístroj BioSlim 4 v 1 je riadne certifikovaný a medicínsky schválený.


image Pred ošetrením: 

 


Počas ošetrenia infračervené svetlo rozohreje kožné tkanivo do hĺbky 5 mm, rádiofrekvencia môže rozohriať kožné tkanivo až do hĺbky 5 - 15 mm.

  

 


Po ošetrení: