bannerbannerbanner

Digitálna prístrojová lymfodrenáž Body Shaper 4 v 1

   Jemná celotelová masáž lymfatického systému s účinkom rýchleho odplavenia odpadových a toxických látok z buniek v našom tele a z medzibunkového priestoru kože, podkožia a svalov. Pokiaľ v lymfatickom systéme neprúdi tok lymfy, škodlivé látky sa v našom tele usadzujú. Lymfodrenáž napomáha odstraňovať celulitídu, zoštíhľuje, odvodňuje, detoxikuje a v neposlednom rade priaznivo vplýva na náš imunitný systém.

                        image

Infračervená (IR) tepelná terapia efektívne rozpúšťanie tuku

    Infračervené žiarenie preniká hlboko pod kožu a urýchľuje základný metabolizmus (BMR), čo je najrýchlejší a prirodzený spôsob chudnutia. Žiarenie zvyšuje teplotu na takú, pri ktorej sa telesný tuk rozkladá. IR tepelná terapia je efektívne a zdravé chudnutie bez cvičenia. IR ošetrenie detoxikuje, regeneruje, účinne odstraňuje celulitídu, tukové bunky a odbúrava cholesterol. V IR saune môžete spáliť až 400 – 600 kalórií počas jedného iba 30-minútého ošetrenia!

Pressoterapia – zoštíhlenie tlakom vzduchu

    Pressoterapia je kompresný systém určený k posilneniu žilového systému a lymfatického obehu. Podporuje prirodzené vylučovanie toxínov. Revitalizáciou a okysličením tkanív pomáha zoštíhliť a vyrysovať nohy, brucho a ramená, pričom zlepšuje aj kvalitu pokožky. Je to veľmi odporúčaná a obľúbená metóda pri liečbe celulitídy a je bezpečnou alternatívou k liposukcii. Odstraňuje bolesti a opuchy pri pocite ťažkých nôh a poskytuje im okamžité uvolnenie.

   Doprajte si oddych pri príjemnej masáži a zároveň účinne zabojujte s celulitídou a mnohými ďalšími problémami. Lymfodrenáž je veľmi obľúbená metóda. Odporúčame ju ako samostatnú terapiu v kombinácií so zábalom, taktiež ako súčasť kombinovaných terapií pre formovanie postavy s rádiofrekvenciou pre zlepšenie a dosiahnutie viditeľných a žiadaných výsledkov.

Indikácie

zmenšuje obvod v oblasti brucha a stehien

aktivuje lymfatický a krvný systém

odvodňuje a detoxikuje organizmus

pôsobí proti syndrómu ťažkých nôh

odstraňuje celulitídu a lymfatické opuchy

pôsobí ako prevencia proti kŕčovým žilám

podporuje imunitný systém

zrýchľuje metabolizmus

reštartuje lymfatický systém


Kontraindikácie

infekčné ochorenia, chrípka, zápcha, horúčka

nádorové ochorenia

infarkt, kardiostimulátor

astma (chronická bronchitída)

zvýšená činnosť štítnej žľazy

akútne žilové ochorenia, trombóza

zápal brušnej dutiny, ľadvín, zápal obličiek

hemofília, psychóza, menštruácia, tehotenstvo

zápalové kožné ochorenia

epilepsia