bannerbannerbanner

Pedikúra

To najlepšie pre unavené nohy ‒ pedikúra pre dámy aj pánov

   Naše nohy nás nosia celý život. Zaslúžia si preto, aby sme sa o ne príkladne starali. Perličkový kúpeľ (aqua masáž) je relaxačný zážitok ako pre nohy, tak i pre dušu. V procedúre je zahrnutý kúpeľ nôh s prídavkom morskej soli, peeling, ostrihanie a vyčistenie nechtov, zatlačenie kožičky okolo nechtu, úprava nechtového lôžka, ošetrenie zarastajúcich nechtov, odstránenie zhrubnutej odumretej kože chodidiel a na záver doprajeme nohám krátku masáž. V cene je i jednovrstvové lakovanie priesvitným lakom, alebo francúzke lakovanie. Procedúra je vhodná nielen pre ženy, ale i mužov!

Šetrná mediciálna pedikúra

    Pri medicinálnej, alebo tzv. suchej metóde pedikúry sa používa vysokootáčkový mikromotor s nástavcami rotačných fréz s odsávaním. Takáto prístrojová pedikúra je maximálne šetrná. Obrusovanie kože je prirodzený fyziologický spôsob odstraňovania zrohovatelej kože. Pravidelné brúsenie kože spomaľuje nadmerný rast kože a vytváranie otlakov.
    Ošetrenie nechtov touto metódou je šetrnejšie a pri riešení zarastajúcich nechtov prakticky nenahraditeľné. Umožňuje zložitejšie ošetrenie nôh, ako napríklad takmer bezbolestné a nekrvavé ošetrenie zarastajúcich nechtov, otlakov, kurích ôk a iných neortopedických anomálií pomocou prístroja. Ďalšou výhodou je ošetrovanie zhrubnutých nechtov ako následok napr. mykotického ochorenia. Pomocou vysokootáčkových fréz je možné pomerne ľahko nechtovú platničku upraviť. Treba ešte dodať, že pedikúra nedokáže pomôcť, ak sa ošetrenie pravidelne neopakuje. Ideálne je pokračovať v pravidelných odstupoch 4 až 5 týždňov a starať sa o nohy aj doma.


image

Objednávky

   Pre tú najlepšiu starostlivosť pre Vaše nohy sa môžete objednávať k Vierke na telefónnom čísle 0910 548 898.