bannerbannerbanner

Predlžovanie a zahusťovanie vlasov

Metóda BOND PLUS (trubičky)

   Prepracovaná metóda predlžovania vlasov, ktorú používame, je šetrná voči Vašim vlastným vlasom. Vlasy napájame pomocou malých mäkkých trubičiek, dostupných v širokej škále farebných odtieňov. Trubičky rýchlo a jednoducho uchytia pripájaný prameň na Vašich vlasoch. Pripájaný prameň je vytvrdený najtvrdším talianskym keratínom najvyššej kvality. Vďaka nemu vznikne veľmi nenápadný a dokonalý spoj, ktorý nijak neničí, nevytrháva a neorezáva Vaše vlasy.

   Pri tejto metóde nemusíte mať obavy ani z alergickej reakcie, pretože pri nej nepoužívame žiadne lepidlá, chemikálie, ani kovy.

   Určite oceníte i to, že pri opätovnom použití vlasových prameňov nedochádza ku strihaniu a teda skracovaniu predĺžených vlasov.


image

 Aké dlhé musia byť moje vlasy?

   Metódou trubičky Vám vlasy môžeme zahustiť a predĺžiť iba vtedy, ak sú Vaše vlasy dlhé minimálne 15 cm.

 Ako dlho trvá nadpojenie?

   Nadpojenie vlasov zaberie cca 2 hodiny.

Aké typy vlasov používame?

   Na predlžovanie používame iba panenské, nikdy nefarbené, ani inak chemicky upravované vlasy. Vlasy, ktoré používame, sú iba zo Slovenska a to zaručuje najpodobnejšiu štruktúru a hrúbku k našim európskym vlasom.

Slovenské panenské vlasy

   Krásne, lesklé a jemné slovenské vlasy sú kvôli totožnej štruktúre, hrúbke a geografickému pôvodu tie najvhodnejšie, pretože najlepšie a dokonale splynú s Vašimi vlasmi. To je aj dôvod, prečo sú na našom trhu najvzácnejšie a najexkluzívnejšie.

 Starostlivosť o predĺžené vlasy

   Predĺžené vlasy je potrebné česať špeciálnou, pre ne určenou kefou. Keďže predĺžené vlasy už potrebné vitamíny a živiny nedostávajú z pokožky, na ošetrovanie je treba používať profesionálnu vlasovú kozmetiku, ktorá im ich dodá.

 Prepájanie odrastených prameňov

   Pramene je potrebné prepojiť približne po 2 až 3 mesiacoch. Interval je závislý od toho, ako rýchlo rastú Vaše vlasy. Nadpájame vždy na čerstvo umyté vlasy.

  Prerábanie prameňov z metódy na metódu

   Pri prerábaní už napramienkovaných vlasov z inej metódy ako trubičky najprv odstrihneme starý spoj tesne pod ním, aby sa vlasy zbytočne neskracovali. Následne sa na pramienku vlasov vyrobí nový spoj (ak ste si nechávali predlžovať vlasy napríklad metódou keratín a teraz chcete prejsť na metódu trubičky, na Vašich starých prameňoch sa skrátka iba prerobia spoje). Je to finančne oveľa menej náročné ako zakúpenie nových vlasov.

 Vytvrdzovanie opotrebovaných spojov

   Pri používaní a opätovnom prepájaní predlžovaných vlasov dochádza k opotrebovaniu spojov. Ak sa spoj opotrebuje, začína sa trieštiť a tým vzniká riziko vypadávania jednotlivých vlasov z pramienku. Vypadávaním vlasov dochádza k stenšovaniu pramienkov, alebo k ich úplnému zničeniu. Samotné vytvrdzovanie prebieha jednoduchým spôsobom. Ak si to daná metóda vyžaduje, spoj sa odstrihne a na pramienku sa následne vyrobí nový spoj.

 Odpájanie vlasov

   Vlasy odpájame veľmi jednoduchým a šetrným spôsobom. Spoje uvoľňujeme bez použitia chemikálii, rozpúšťadiel a vlasy netrieštime ani mechanicky. Dĺžka trvania odpojenia je u každej klientky individuálna.

 Objednávky a konzultácie

   Bližšie informácie Vám Mária rada poskytne e-mailom, alebo na telefónnom čísle 0949 30 93 79.