bannerbannerbanner

Hľadáme do teamu šikovnú kaderníčku/kaderníka

Do nášho teamu momentálne hľadáme kaderníčku alebo kaderníka. V Derma Efekt sme všetky profesionálky a odborníčky (každá vo svojom odbore): Andy - kozmetika a microblading, Vierka - medicinálna pedikúra a 3D/4D lashes, Evka - masáže a bankovanie. Aj od budúcej kaderníčky/kaderníka vyžadujeme profesionalitu a zručnosť v remesle.

Vieš sa s tým stotožniť? Robíš svoju prácu s láskou a hľadáš útulné a príjemné pracovné prostredie s kolegyňami, s ktorými sa nikdy nebudeš nudiť? Si veselá kopa a zároveň teamový hráč? Vitaj doma, určite medzi nás zapadneš! :)

Kaderníctvo sa nachádza v našom salóne v Petržalke. Je už pár rokov zabehnuté a má svoju klientelu. Kadernícky salón je plne vybavený a je v ňom všetko, čo k svojej práci budeš potrebovať: kadernícky polohovateľný umývací box a hydraulická stolička, skrinky a poličky na skladovanie kozmetiky, vitrínka, stôl, stolička na kolieskach a zrkadlo (viď priložené fotografie). V blízkosti salónu je dispozícii je veľké neplatené parkovisko, autobusová zastávka, potraviny a iné obchody, reštaurácie, lekáreň a ďalšie.

Jediné, čo nášmu kaderníctvu mu chýba, je kľúčová osoba, ktorá mu dá dušu. Si to TY? Ozvi sa nám čo najskôr!

Nástup: Ihneď.

Nájomné: 250 €/mesiac (vrátane energií)

Adresa: Znievska 3, 851 05  Bratislava

Kontakt: 0949 309 379