bannerbannerbanner

BioSlim - moderné chudnutie

BioSlim – rádiofrekvencia tela 4 v 1

   Moderný spôsob chudnutia s prevratnou rádiofrekvenčnou technológiou prístroja BioSlim. Tvarovanie a formovanie celej postavy pomocou rádiofrefvencie 4 v 1. Zbavte sa tukových vankúšikov v problémových partiách bez námahy. Bezbolestná, pohodlná a neinvazívna metóda odstraňovania tuku. Splňte si svoj sen o dokonalých krivkách.

    Telová rádiofrekvencia je metóda bez chirurgického zákroku, ktorá veľmi účinne a rýchlo spevňuje a vypína pokožku na bruchu, rukách, nohách, sedacích partiách a chrbáte. Formuje postavu a odstraňuje ochabnutú pokožku. Je vhodná ako pre ženy, tak i pre mužov. Princípom tejto metódy je vyvolanie tepelného efektu, vďaka ktorému je stimulovaná tvorba nového kolagénu. Výsledky ošetrenia sú výborne viditeľné u ochabnutej pokožky, na bruchu po pôrode a v partiách, v ktorých došlo k rýchlemu úbytku váhy a pod. Po ošetrení je pokožka pevnejšia a pružnejšia, prejavy celulitídy sú zreteľne zmiernené, objem ošetrovaných partií je zredukovaný a pleť je celkovo tonizovaná. Ošetrenie naviac podporuje krvný obeh, čo je veľmi priaznivé pre osoby s problémami obehu. Rádiofrekvencia zlepšuje prekrvenie tkaniva a tým dochádza aj k lepšiemu okysličovaniu pokožky.

 

    Po ošetrení je pokožka jemne začervenalá, avšak tento sprievodný jav mizne v krátkej dobe. Ošetrenie rádiofrekvenciou nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je bolestivé, klient cíti iba mierne teplo v ošetrovanej oblasti. Ihneď po ošetrení sa klient môže vrátiť späť do bežného života. Počet ošetrení závisí na stave pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách, odporúčame 6 – 10 sedení. Medzi jednotlivými ošetreniami by mal byť časový odstup približne 6 – 10 dní.